Proszę czekać...

Sesja indywidualna (buduarowa)

Sesje kobiece określane również jako buduarowe stają się coraz bardziej popularne wśród kobiet m.in. wśród Panien Młodych. Sesję buduarową wykonaną w naszym studiu robi się nie tylko dla samej siebie, ale również jako wyjątkowy i osobisty prezent dla Ukochanego.
Nazwa „buduar” mówi sama za siebie i przenosi nas do przeszłości, gdzie każda zamożna kobieta posiadała osobistą przestrzeń, w której przebierała się czy po prostu odpoczywała. Tam mogła czuć się swobodnie oraz nosić się jak jej było wygodnie, a wstęp do tej strefy mieli tylko nieliczni. „Buduarowe” życie kobiety zawsze intrygowało i wabiło mężczyzn. W odróżnieniu od sesji erotycznych i sesji aktu, sesja buduarowa – to naturalność, swoboda i subtelna aluzja. Taka sesje przypomni Ci, że jesteś kobietą, ukaże Twoją kobiecość oraz piękno i obowiązkowo podniesie Twoją samoocenę. Czy trzeba mówić, jak reagują mężczyźni na taki prezent? Działaj!
Nie tylko dla kobiet
Często i sami mężczyźni prezentują swoim kobietom takie sesje zdjęciowe w formie podarunku. I ta rosnąca popularność sesji buduarowych jest całkiem uzasadniona…