Proszę czekać...

Sesja noworodkowa

Tak długo czekaliście na przyjście Waszego Maleństwa na świat, a teraz wszystko dzieje się tak szybko! Wasz Maluszek rośnie i zmienia się z dnia na dzień… Już po 2-3 tygodniach, patrząc na pierwsze zdjęcia Bobasa, kiedy miał zaledwie kilka dni, trudno będzie Wam uwierzyć, jak bardzo się zmienił. Po latach sesja noworodkowa wykonana w studio będzie bezcenna. Efektem sesji będą kadry przedstawiające historię pierwszych dni Twojego maleństwa zapisane na fotografiach.
Kiedy zrobić sesję?
Czas na wykonanie fotografii noworodkowych jest bardzo krótki – najsłodsze zdjęcia powstają do 10 dnia życia maluszka. To jedyny okres, gdy maluch śpi głębokim snem praktycznie przez cały czas. Dzięki temu w naturalny sposób można układać go w niesamowite pozy, niezapomniane jeszcze z życia płodowego. Właśnie dlatego sesja noworodkowa powinna zostać wykonana do maksymalnie 10-12 dnia życia dziecka, gdy zmiana stylizacji i póz nie stanowi dla niego problemu.
Gdzie odbywa się sesja noworodkowa?
Z reguły odbywa się w naszym przytulnym i komfortowym studiu, które jest przystosowane dla potrzeb kilkudniowych noworodków – oprócz sprzętów niezbędnych do wykonania sesji noworodkowej mamy wszystko, co potrzebne aby zapewnić komfort mamie i dziecku.
Jak przebiega i jak długo trwa sesja?
Sesja nowordkowa zawsze przebiega w naturalnym tempie dziecka, dlatego jej całkowity czas jest trudny do określenia. Same zdjęcia zajmują około 1 godziny, dodatkowo do tego należy dodać czas na karmienie, przewijanie, ukojenie małego skarba oraz czas na zmianę stylizacji i oczekiwanie na zaśnięcie malucha. 
Fotografia noworodkowa a Fotografia niemowlęca
Podstawowa różnica polega na terminie ich wykonywania – sesje noworodkowe przeprowadzone są w pierwszych 2 tygodniach życia maluszka, natomiast sesje niemowląt – w okresie od pierwszego miesiąca życia do momentu zanim maluch nauczy się chodzić. Na potrzeby sesji dysponujemy studiem wyposażonym w rekwizyty, dzięki którym zdjęcia będą jeszcze bardziej niesamowite.